http://www.agrostar.sk/dojenie-nahradne-diely/mobilne-dojacky
http://www.agrostar.sk/ponuka/dojacie-zariadenia-sac
http://www.agrostar.sk/ponuka/vsetko-pre-osipane
http://www.agrostar.sk/ponuka/krmenie-jahnata-kozlata
http://www.agrostar.sk/dojenie-nahradne-diely/mobilne-dojacie-zariadenia
http://www.agrostar.sk/
http://www.agrostar.sk/napajacky-suevia
http://www.agrostar.sk/
http://www.agrostar.sk/
http://www.agrostar.sk/
http://www.agrostar.sk/
http://www.agrostar.sk/
http://www.agrostar.sk/

Aktuality

MilchMobil+ už aj v 120 L verzii

Mobilné dojačky už od 439,- EUR

Kompletný sortiment napájačiek Suevia

Postavili sme novú dojáreň v PD Bošáca

Strukové návlečky už od 2,49 EUR

Robot S.A.C.

Príslušenstvo S.A.C.

Rekonštrukcie dojacích zariadení.

Naša spoločnosť AGROSTAR, s.r.o., ako jediná na slovensku dokáže zrekonštruovať resp. zmodernizovať akékoľvek dojacie zariadenie všetkých...

Gumy a hadice za najlepšie ceny v SR.

S velkou radosťou a potešením oznamujeme Vám, naším ctením zákazníkom, že vzhľadom na skvalitňovanie našich služieb sme schopný dodať a resp....

Nachádzate sa tu

Prívod vzduchu

 

Nasávacie kanály

Nasávajície kanály sú vzhľadom k svojej stavebnicovej konštrukcii vhodné prakticky pre každý typ maštale s medzipriestorom. Kanály sa dodávajú v 5-tich rôznych šírkách a sú zložené z tepelne izolovaných polyuretánových dosiek. Samostatné perforovanie nasávacích dosiek umožňuje optimálne prispôsobenie sa maximálnej výmene vzduchu v letnom období. Vďaka maximálnej povolenej rýchlosti v nasávacom kanále (2,5 m/s), sa dosiahne v celej maštali rovnomerné rozdelenie čerstvého vzduchu.
 

 

Ventilácia "dverová"

Dverová ventilácia je jednoduchý systém prívodu vzduchu pre maštale delené, resp. maštale s pripravňou. Je možné ju veľmi dobre využiť hlavne pre malé oddelenia s výkrmem prasiat alebo s odchovňami prasiat.
 

 

Nasávacie klapky

Táto univerzálna nasávacia klapka sa pri novostavbách muruje do stien - pri starších stavbách je možnosť použiť klapku s prírubou. Izolovaná nasávacia klapka je s pomocou nerezovej pružiny v uzavretej polohe a maštal je tým pádom uzavretá nepriedušne. V závislosti od dodaného príslušenstva sa môžu nasávacie klapky otevárať súčasne nebo rozdielne.
 

Diff Air

Systém Diff Air je vhodný do každej maštale, predovšetkým do novostavieb alebo pri rekonštrukciách ratájúcich s výmenou stropu. Je to ideálna kombinácia ventilácie a stropních dosiek. Perforované dosky sú namontované celoplošne a zabezpečia tak homogénne rozdelovanie prúdenia vzduchu pri dodržaní maximálnej rýchlosti prúdenia vzduchu v maštali.
 

Profilovaný plast (GFK) pri rozmeroch: 1050 x 6000 x 1,5 mm je rovnomerne naperforovaný 3 mm širokými štrbinami. Štrbiny sú cca 7 % z plochy. Samotná konštrukcia pozostáva z dvoch vrstiev sklennej vaty á 4 cm, ktorá je položená na vrstve skelnnej plsti z dôvodu možného priehybu vaty, a samotnej "Diff Air" desky.